شمال تهرانلاغری موضعی

معرفی باشگاه ایکس بادی در شمال تهران منطقه 1

ایکس بادی در شمال تهران منطقه 1


مجموعه ایکس بادی فست فیتنس (FastFitness)

مجموعه ایکس بادی فست فیتنس (FastFitness)

02122603007

تماس

09305558531

تلفن همراه


بر بلوار کاوه (به سمت جنوب)، قبل از اخلاقی غربی، نبش کوچه یاس( یاسمن دوم) پلاک ۱۸


گالری مجموعه مجموعه فست فیتنس


سایت و قیمت انواع پکیج


ایکس بادی در شمال تهران منطقه 1 با بهره مندی از با کیفیت ترین دستگاه ها و امکانات آماده خدمت رسانی می باشد شما نیز می توانید به منظور رسیدن به اندامی شیک و وزن مناسب با مراجعه به ایکس بادی در منطقه 1 شمال تهران از این تکنولوژی به روز و حرفه ای بهره مند شوید.

ایکس بادی مجموعه ای پیشرو در علم تکنولوژی بوده و به عنوان باکیفیت ترین محصولات ای ام اس در سطح جهانی شناخته شده است.

این متد ورزشی نه تنها طیف گسترده ای از فیتنس و تناسب اندام را در برمیگرد بلکه مزیت های قابل توجهی در زمینه توانبخشی و پزشکی نیز دارا می باشد.

ایکس بادی در شمال تهران منطقه 1

 

ایکس بادی امکان تمرین با برنامه های از قبل مشخص شده و هم چنین برنامه ای با ویژگی تنظیمات دستی برای خصوصی سازی در اختیار مخاطبان قرار داده و در آن برنامه افراد می توانند بر اساس نیازهای شخصی، تمریناتی مطابق با شرایط جسمی افراد را تعیین کنند که در این راستا با توجه به تمرینات شخصی هر فرد در رسیدن به اهداف شما را همراهی می کنند.

توجه داشته باشید که کارایی تمرینات این ورزش و شدت تمرینات با استفاده از تجهیزاتی چون باندهای الاستیک، وزنه های سبک و … می توان افزایش داد.

مطالب مرتبط

بهترین باشگاه ایکس بادی در تهران

مزیت های ایکس بادی در نیاوران

مدت زمان تا لاغری؛ ایکس بادی در شمال تهران منطقه 1

ایکس بادی با تمرینات قدرتی و عملکرد عضلانی که دارا می باشد در مقایسه با روش های سنتی، فیبرهای عضلانی بسیاری را منقبض می کند در صورتی که در متدهای سنتی تعداد فیبرهای عضلانی منقبض شده با توجه به نوع تمرینات بسیار محدود می باشد.

به همین منظور مدت زمان لاغری در ایکس بادی نسبت به تمرینات سنتی بسیار کوتاه بوده و افراد می توانند در طی چندین تمرینات که به صورت 20 دقیقه ای انجام می شود به راحتی شاهد تغییرات باشند.

در ایکس بادی با استفاده از پالس الکترونیکی می توان فیبرهای عمیق عضلانی را با پهنای بیشتر به حرکت درآورد.

ایکس بادی در شمال تهران منطقه 1

با تمرینات ایکس بادی می توان به درمان پوکی استخوان، بهبود نحوه ایستادن و راحتی، چربی سوزی و کاهش سایز، کمک به تناسب اندام پس از زایمان، تقویت عضلات و آمادگانی جسمانی، رفع مشکلات پوستی و سلولیت و بهبود فرم اندام کمک کرد.

این ورزش اثرات بسیار مفیدی را بر روی جوانسازی سلولهای پوستی دارد چرا که به دلیل افزایش گردش خون لنفاوی-عروق لنفاوی زیر پوست، شاهد تحریک و بازسازی پوست می باشیم

ایکس بادی در شمال تهران منطقه 1

عوارض احتمالی ورزش ایکس بادی چیست؟

با وجود تمامی مزیت ها و ویژگی های مثبت در تمرینات ایکس بادی که افراد بسیاری را جذب خود کرده است اما بسیاری بر این باور هستند که عوارض و معایبی را نیز به دنبال دارد و جریان های الکتریکی وارد شده بر بدن می توان عوارض های جدی برای قلب داشته باشد.

در صورتی که این باور صحیح نبوده و جریان الکتریکی بخشی از تکنیک های فیزیوتراپی به شمار می رود و تنها عضلات اسکلتی بدن در این جریان های انتقالی شروع به فعالیت می کنند و هیچ گونه دسترسی به اعضای حساس از جمله قلب ندارند.

کیفیت بالای امکانات ارائه شده تمرینات ایکس بادی سبب جلب توجه اغلب مخاطبان شده و شما می توانید با انتخاب این باشگاه بدون هیچ نگرانی از عوارض و معایب در تمرینات به راحتی اندامی مناسب و ساعت شنی داشته باشید.

باشگاه های بسیاری در نقاط مختلف تهران در حال گسترش می باشد که ایکس بادی در شمال تهران منطقه 1 یکی از بهترین و معروف ترین باشگاه های فعال در این زمینه می باشد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا