سوالات متداول درباره هایفوتراپی

آیا نتیجه دهی هایفو بلافاصله قابل مشاهده است؟

برخی از افراد ممکن است بلافاصله پس از درمان، اثر لیفتینگ را مشاهده کنند. با این حال، نتایج نهایی طبیعی است و به تدریج در طی 2 تا 3 ماه آینده نشان داده می شود. در این مدت، ساختارهای کلاژن قدیمی با کلاژن جدید و قوی جایگزین می شوند.

آیا هایفو لکه های پیری را تشدید می کند؟

در هایفوتراپی از اولتراسوند متمرکز استفاده می شود. ملانین فراصوت را جذب نمی کند، بنابراین لکه های پیری، تحت تأثیر قرار نمی گیرد.

هایفو یا تزریق فیلر پوست؟

هایفو و تزریق فیلر پوستی اهداف متفاوتی دارند. هایفو پوست شل را سفت می کند و تولید کلاژن را تحریک می کند، در حالی که فیلر پوستی حجم از دست رفته را جایگزین می کند تا پوست را حجیم کند. برای دستیابی به بهترین نتیجه، استفاده از پرکننده های هایفو و پوستی خوب است.

به عنوان مثال، افزودن حجم با پرکننده های پوستی در قسمت بالایی گونه، پایین صورت را به سمت بالا می کشد. سپس درمان قسمت پایین صورت با هایفو باعث تحریک تشکیل کلاژن برای لیفت و سفت شدن پوست می شود.

 

آیا با وجود لیفت نخ، می توان هایفوتراپی کرد؟

از آنجایی که هایفوتراپی به لایه های عمیق نفوذ می کند، افرادی که لیفت نخ انجام داده اند باید تا 6 ماه صبر کنند. لیفت با نخ می تواند روی درمان های دیگر مانند لیزر و فرکانس رادیویی نیز تاثیر بگذارد.

آیا بوتاکس تحت تاثیر هایفو قرار می گیرد؟

اگر بوتاکس یا فیلر پوستی دارید، باید چهار هفته صبر کنید و بعد هایفو انجام دهید زیرا انرژی هایفو ممکن است گرم شود و بوتاکس پوست شما را تحت تاثیر قرار دهد.

چه کسانی نمی توانند هایفوتراپی کنند؟

افرادی که میکروبلیدینگ یا هر آرایش نیمه دائمی دیگری دارند، باید از انجام هایفوتراپی خودداری کنند. همچنین افرادی که پوست خیلی خشک، ایمپلنت دندان، دیابت و آکنه شدید دارند، نمی توانند هایفوتراپی انجام دهند.

چند وقت یکبار و به چند جلسه نیاز دارم؟

جلسات درمان باید به صورت منظم و دوره ای انجام شود. ما هایفوتراپی را هر 9 الی 18 ماه بعد از اولین دوره توصیه می کنیم که بسته به فرد بین 1 تا 3 جلسه درمان نیاز است.

اقدامات اولیه برای هایفو:

مهم ترین نکته برای آماده شدن برای هایفو پرهیز از قرار گرفتن در معرض نور خورشید و آفتاب گرفتن است. همچنین، اگر از رتینوئیدها/استروئیدهای موضعی در ناحیه درمان استفاده می کنید، باید حداقل دو هفته قبل از درمان استفاده از آن ها را متوقف کنید.

مدت زمان درمان چقدر طول می کشد؟

بستگی به ناحیه درمان شما دارد. به عنوان مثال، صورت و گردن کامل حدود 90 دقیقه طول می کشد.

دکمه بازگشت به بالا