دسته‌بندی نشده

فیلر بادی ; همه چیز درباره تزریق فیلر به باسن با فیلر بادی

زیبایی و تناسب اندام یکی از مهم ترین دغدغه های خانم ها و آقایان است. استفاده از فیلر بادی یکی از روش های حجم دهی به بخش های مختلف بدن بوده که در سال های اخیر بسیار در میان خانم ها محبوب شده است. فیلر بادی را می توان به عنوان یک روش جایگزین برای تزریق چربی و جراحی شناخت.

مرکز فیلر بادی تهران

چرا که هم کم تهاجمی است هم می تواند تاثیر بسیار خوبی روی ظاهر و فرم بدن داشته باشد. در ادامه مقاله قصد داریم شما را با نحوه تزریق فیلر بادی، مزایا و معایب این روش نسبت به جراحی و همچنین راه های جایگزین آن آشنا کنیم.

صفر تا صد فیلر بادی؛ از مزایا تا معایب تزریق فیلر در بدن

فیلر بادی

مرکز فیلر بادی تهران

قبل از اینکه بخواهیم در مورد فیلر بادی صحبت کنیم، اجازه دهید یک تعریف کلی از فیلر داشته باشیم. فیلر به هر نوع ماده پر کننده ای گفته می شود که می تواند باعث افزایش حجم شود. فیلر بادی یا فیلر بدن، یکی از انواع این فیلرها است که نقش مهمی را در حجم دهی بدن ایفا می کند. به همین خاطر با نام فیلر بدن شناخته می شود.

مرکز فیلر بادی تهران

 

فیلرهای بادی از ترکیبات حجم دهنده مانند هیالورونیک اسید ، تولید می شود و می تواند باعث فرم دهی به اعضای مختلف بدن شود. این فیلرها بدون اینکه هیچ تاثیر بدی روی بافت های بدن داشته باشند، آن ها را فرم می دهند و باعث افزایش زیبایی اندام خواهند شد.

اگر به دنبال دکتر خوب فیلر بادی میگردید پیشنهاد میکنیم به مطلب بهترین دکتر فیلر بادی در تهران مراجعه نمایید.

 

چگونگی اثر گذاری فیلر در بدن

 

مرکز فیلر بادی تهران

 

همانطور که توضیح دادیم، فیلر بادی از یک نوع ماده به نام هیالورونیک اسید تشکیل شده است. این ماده تاثیر زیادی روی حجم دهی بدن دارد. به طوری که پس از تزریق در زیر پوست، آب بیشتری جذب می کند و حجم بیشتری پیدا خواهد کرد. به همین خاطر است که فیلر بادی می تواند تاثیر زیادی روی افزایش حجم بدن و فرم دهی به آن داشته باشد.

 

ماندگاری فیلر بادی چقدر است؟

 

ماندگاری فیلر بادی وابسته به نوع فیلر، کیفیت و برند تولید کننده آن است. به همین خاطر ممکن است هر یک از افراد پس از تزریق این نوع فیلر در زیر پوست خودشان شاهد ماندگاری متفاوتی باشند.

معمولا ماندگاری فیلر تزریق شده در بدن به مدت 18 تا 24 ماه است. پس از گذشت این زمان دیگر فیلرها اثربخشی نخواهند داشت و مجددا باید فیلر در بدن تزریق کنید.

تزریق فیلر در بدن

مزایا فیلر بادی نسبت به جراحی

مرکز فیلر بادی تهران

 

تزریق فیلر بادی یک روش کم تهاجمی و بدون درد و خونریزی است. می توانید در عرض چند دقیقه تزریق فیلر را انجام دهید و سپس به کارهای روزمره خودتان برسید. دوره نقاهت این روش بسیار کوتاه است و تقریبا می توانیم بگوییم که هیچ دوره نقاهتی ندارد.

 

فیلری که برای تزریق در زیر پوست شما نیز مورد استفاده قرار می گیرد، هیچ عارضه ای برای بدن شما ندارد. چرا که اسید هیالورونیک یک نوع اسید مفید برای بدن است که به صورت طبیعی در بدن وجود دارد.

تزریق فیلر بادی می تواند نسبت به روش جراحی ایمن تر و کم دردسرتر باشد. به خصوص اگر این کار را در کلینیک ها و مراکز تخصصی انجام دهید تا خیالتان از بابت زیبایی نهایی فرم بدن خودتان راحت باشد. بنابراین، به طور خلاصه می توان مزایای تزریق فیلر بدن را به شرح زیر بیان کرد:

  • کم تهاجمی و ایمن
  • بدون عارضه جانبی
  • دارای اثربخشی طولانی مدت
  • دوره نقاهت کوتاه
  • هزینه بسیار کم نسبت به جراحی
  • درمان سریع با تعداد جلسات درمانی محدود

معایب فیلر بدن نسبت به جراحی

مرکز فیلر بادی تهران تزریق ژل به باسن برای فرم باسن برزیلی

تزریق فیلر بادی نسبت به روش جراحی، کم تهاجمی تر و کم عارضه تر است. اگر این کار را نزد پزشکان متخصص در کلینیک های زیبایی انجام دهید، خیالتان از بابت عوارض تزریق فیلر نیز راحت خواهد بود. بنابراین، فیلر بدن هیچ عارضه یا عیب قابل توجهی ندارد و می توانید با خیالی راحت از آن برای فرم دهی به بافت های بدن خود استفاده کنید.

مزایا و معایب تزریق فیلر بادی

راه های جایگزین برای تزریق فیلر در بدن

 

روش های مختلفی برای فرم دهی و بهبود ظاهر تناسب اندام وجود دارند که هر کدام تاثیر متفاوتی روی زیبایی خواهند داشت. شناخت راه های جایگزین جهت تزریق فیلر در بدن می تواند برای افرادی که قصد فرم دهی به بدن خودشان بدون تزریق فیلر دارند، اهمیت زیادی داشته باشد.

·        عمل جراحی

یکی از انواع روش های فرم دهی به بدن، عمل جراحی است. در این روش می توان بخشی از چربی های اضافه را خارج کرد و در صورت نیاز از پروتزهای اضافه نیز برای فرم دهی به بدن استفاده نمود. روش جراحی، یک روش تهاجمی با عوارض زیادی است. به همین خاطر تا زمانی که راه های دیگری مانند تزریق چربی و فیلر برای فرم دهی به بدن وجود دارند، بهتر است که از این روش استفاده نشود.

·        استفاده از پروتز

پروتزها عضوهای مشابه بدن هستند که با مواد مصنوعی ساخته می شوند و برای فرم دهی به بدن مورد استفاده قرار می گیرند. پروتز سینه و پروتز باسن دو نمونه از پروتزهای محبوبی هستند که با عمل جراحی در زیر پوست مورد استفاده قرار می گیرند.

·        تزریق چربی

تزریق چربی یکی دیگر از راه های جایگزین برای تزریق فیلر در بدن است. در واقعیت می توان چربی را نوعی فیلر برای تزریق در زیر پوست شناخت که نقش مهمی در حفظ زیبایی و افزایش حجم در بدن دارد. با این حال برای اینکه بتوان چربی را در زیر پوست تزریق کرد، نیاز به خارج کردن چربی از داخل بدن است. به همین خاطر این روش تهاجمی تر از روش تزریق فیلر بادی محسوب می شود.

تفاوت فیلر بادی با تزریق چربی

 

بسیاری از افرادی که قصد فرم دهی بدن خود را دارند، میان انتخاب فیلر بادی و تزریق چربی مردد هستند. اگر با تفاوت فیلر بدن و تزریق چربی آشنایی داشته باشید، می توانید بهترین روش را بر اساس شرایط خود انتخاب کنید. چربی یک ماده حجم دهنده است که در زیر پوست و بافت های بدن مورد استفاده قرار می گیرد. چربی از بدن خود فرد گرفته می شود و نسبت به فیلر که یک ماده خارجی برای بدن است، ایمن تر خواهد بود.

 

برای تزریق چربی در زیر پوست، لازم است که از بدن مقداری چربی گرفته شود؛ ولی برای تزریق فیلر نیازی به این کار نیست و می توان از فیلرهای آماده موجود در بازار برای حجم دهی و فرم دهی استفاده کرد. تاثیر فیلر روی بدن تا حدی قابل پیش بینی و کنترل است، اما نمی توان فرم نهایی بدن را پس از تزریق چربی به طور کامل پیش بینی کرد.

 

 

هزینه تقریبی انواع فیلر بدن

 

هزینه فیلر بدن وابسته به عوامل بسیار متنوعی است. به طور کلی، نوع برند فیلر تزریقی تاثیر زیادی روی هزینه دریافت شده از سوی کلینیک های زیبایی دارد. هر چقدر فیلرها توسط برندهای معتبرتری تولید شده باشند، هزینه خرید و استفاده از آن ها در بدن نیز افزایش پیدا می کند. از طرفی بسته به ناحیه ای که باید تزریق فیلر در آن انجام شود، حجم فیلر مورد نیاز نیز متفاوت است. به طور مثال اگر نیاز به تزریق فیلر در باسن داشته باشید، باید حجم زیادتری از فیلر را نسبت به زمانی که قصد تزریق فیلر در سینه ها را دارید، مورد استفاده قرار دهید.

بهتر است برای اطلاع از هزینه تزریق فیلر در بدن، با کلینیک های ارائه دهنده این خدمات در ارتباط باشید. هزینه ای که به شما اعلام می شود، تقریبی است. چرا که در نهایت این هدف شما است که مشخص می کند به چه میزان فیلر نیاز دارید.

کدام قسمت های بدن را می توان فیلر بادی تزریق کرد؟

 

فیلر بادی معمولا برای تزریق در بخش های خاصی از بدن که برجستگی آن ها زیبایی را به همراه دارد، مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا برای سینه ها و همچنین باسن از فیلر استفاده می کنند. با این حال در بخش های مختلف دیگر بدن نیز می توان از فیلر استفاده کرد. بهتر است که قبل از برنامه ریزی برای تزریق فیلر در بخش های خاصی از بدن خودتان، ابتدا با پزشک مشورت کنید و سپس مطابق با نظر پزشک، فیلر را در بدن تزریق نمایید.

 

تزریق فیلر بادی برای باسن

 

باسن یکی از عضوهای مهم برای بانوان محسوب می شود که برجستگی آن می تواند تاثیر زیادی روی زیبایی خانم ها داشته باشد. به همین خاطر یکی از رایج ترین عضوهایی که جهت تزریق فیلر بادی مورد توجه قرار می گیرد، باسن است. فیلر بادی می تواند بر اساس فرم دلخواه باسن بانوان، در باسن تزریق شود. به همین خاطر انعطاف پذیری بالایی برای فرم دهی به باسن با کمک تزریق فیلر وجود دارد. می توان باسن گلابی یا هلویی شکل را بر اساس سلیقه بانوان با کمک فیلرها به اجرا درآورد.

 

سوالات متداول

آیا برای رفع چین و چروک پوست بدن می توان از فیلر استفاده کرد؟

بله فیلر بادی به واسطه حجم دهی به بافت های زیر پوست، می تواند تاثیر خوبی روی رفع چین و چروک نیز داشته باشد.

بهترین مارک فیلر بادی چیست؟

فیلر بادی برند اولترا بادی، گانا، ورسوس و … از جمله فیلرهای بادی محبوب موجود در بازار هستند که در کلینیک ها استفاده می شوند.

دوره نقاهت پس از تزریق فیلر بادی چقدر است؟

ممکن است فقط در ناحیه تزریق شده، کمی احساس ناراحتی داشته باشید؛ اما به راحتی می توانید پس از تزریق به کارهای روزمره خودتان برسید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا