بوتاکسکلینیک پوست مو زیبایی

تزریق بوتاکس برای چین و چروک پیشانی چیست ؟

 

تزریق بوتاکستزریق بوتاکس برای چین و چروک پیشانی چه زمانی باید انجام شود ؟ به دلیل قرار گرفتن بیشتر آقایان در برابر نور خورشید و عدم استفاده از کرم ضد آفتاب، اکثر آقایان دارای خطوط عمیق در ناحیه پیشانی هستند.

[HDquiz quiz = "148"]

به همین دلیل تزریق بوتاکس برای چین و چروک پیشانی یکی از پرطرفدارترین تزریق ها در بین آقایان نیز می باشد

به توصیه پزشکان و متخصصان، ناحیه پیشانی یکی از مساعدترین نواحی برای بوتاکس می باشد و می توان نتایج ایده آلی از این تزریق دریافت کرد.

تزریق بوتاکس برای پیشانی را با بهترین دکتر تزریق بوتاکس در تهران میتوانید انجام دهید کلیک

دیدن دکتر تزریق بوتاکس خوب کلیک

کاربرد های تزریق بوتاکس :

انسان از قدیم در فکر پیدا کردن راهی برای جاودانه ماندن می گردد اما متاسفانه تاکنون راهی قطعی و صددرصدی برای جلوگیری از پیر شدن پیدا نکرده است. پیشرفت علم پزشکی و زیبایی در اینجا به کمک کسانی آمده است که به دنبال رفع نقایص و چین و چروک های پوست صورت خود هستند تا همیشه احساس جوانی و شادابی داشته باشند.

 

تزریق بوتاکس یکی از روش های جوانسازی و برطرف نمودن چین و چروک های پوست می باشد. پیری پوست یکی از مراحل طبیعی گذر عمر می باشد که خواه یا ناخواه اتفاق می افتد و نمی توان جلوی آن را گرفت. اما با داشتن رژیم غذایی صحیح، نوشیدن آب کافی و ورزش می توان آن را چند سالی به تاخیر انداخت.

 

تزریق بوتاکس در واقع یک تکنیک برای فلج کردن موقت عضلات می باشد تا عضلات را در حالتی که مناسب است ثابت نگه دارند. 

 

 

دلیل پرطرفدار بودن تزریق بوتاکس در بین اکثر مردم، عدم نیاز به عمل جراحی و بخیه و همچنین تاثیر گذاری سریع می باشد. ماندگاری هر تزریق بوتاکس بستگی به کیفیت و جنس ماده تزریق شده دارد و مدت زمان تقریبی تزریق بوتاکس حداکثر 20 دقیقه می باشد.

دیدن دکتر تزریق بوتاکس خوب کلیک

تزریق بوتاکس برای چین و چروک پیشانی :

 

ماده اصلی که در تزریق بوتاکس از آن استفاده می شود دارای نام علمی سم بوتولینوم می باشد اما در بین عموم مردم با نام بوتاکس شناخته شده است. یکی از کاربرد های اصلی تزریق بوتاکس، برای رفع چین و چروک پیشانی می باشد.

 

به دلیل نداشتن عوارض و سریع بودن این تزریق، برخی افراد در زمان استراحت خود نیز تزریق بوتاکس را انجام داده و پس از آن به ادامه کار و فعالیت خود می پردازند. ماده شیمیایی تزریق شده به پوست، باعث انقباض ماهیچه مربوطه شده و به اصطلاح آن ماهیچه را فلج می کند در نتیجه چین و چروک های حاصل از بالا رفتن سن، کم آبی بدن یا اخم کردن از بین می رود.

دلایل چین وچروک صورت

 

به دلیل قرار گرفتن بیشتر آقایان در برابر نور خورشید و عدم استفاده از کرم ضد آفتاب، اکثر آقایان دارای خطوط عمیق در ناحیه پیشانی هستند.

به همین دلیل تزریق بوتاکس برای چین و چروک پیشانی یکی از پرطرفدارترین تزریق ها در بین آقایان نیز می باشد. به توصیه پزشکان و متخصصان، ناحیه پیشانی یکی از مساعدترین نواحی برای بوتاکس می باشد و می توان نتایج ایده آلی از این تزریق دریافت کرد.

 

مراحل تزریق بوتاکس پیشانی

 

مراحل تزریق بوتاکس برای رفع چین و چروک پیشانی به شرح زیر می باشد :

پس از معاینه فرد توسط پزشک متخصص و تعیین عمقی یا سطحی بودن چروک ها و وسعت آنها، ماده بوتاکس با استفاده از سوزن های مخصوص و نازکی به زیر چروک ها تزریق می شود. تزریق بوتاکس تنها چند دقیقه به طول می انجامد و پس از آن می توانید از پوستی بدون چروک لذت ببرید.

برای کاهش درد ناشی از تزریق بوتاکس به پیشانی به توصیه پزشک مربوطه می توانید از کرم بی حسی قبل از تزریق استفاده نمایید.

از جمله نکاتی که پس از تزریق بوتاکس باید رعایت کنید می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • جلوگیری از دراز کشیدن به مدت 2 ساعت جهت انتشار نیافتن ماده تزریقی به نقاط دیگر
  • جلوگیری از مالش یا ماساژ ناحیه ای از پیشانی که تزریق انجام گرفته است.
  • عدم استفاده از کرم ضدآفتاب یا کرم های آرایشی تا زمان بهبود جای زخم تزریق
  • اجتناب از ورزش و شنا کردن تا 24 ساعت 

عوارض تزریق بوتاکس

 

عوارضی که می توان برای تزریق بوتاکس برای رفع چین و چروک پیشانی مطرح کرد ناچیز بوده و به چند مورد زیر محدود می شود :

  • ایجاد عفونت و تورم
  • ایجاد حساسیت و یا آلرژی به ماده بوتاکس
  • بروز مسمومیت شدید غذایی
  • ایجاد قرمزی، سردرد، خارش در محل تزریق بوتاکس که گذرا و موقتی بوده
  • احساس حالت تهوع

راحترین درمان برای هر چین و چروکی

 

ناگفته نماند که گرچه تزریق بوتاکس عملی سرپایی و بدون نیاز به جراحی و بخیه می باشد اما نباید در مراکز غیر معتبر و توسط افراد غیر متخصص انجام گیرد. اگر مرکز معتبر و بهداشتی برای تزریق بوتاکس سراغ ندارید، کافی است به سایت  مراجعه کنید. در این سایت می توانید علاوه بر مطالعه چندین مقاله علمی و پزشکی، با کلینیک های پزشکی واقع در غرب، شرق و شمال تهران آشنا شوید.  تزریق بوتاکس برای پیشانی باید با بهترین بند ها انجام شود تا بهترین دنتیجه حاصل شود

دیدن دکتر تزریق بوتاکس خوب کلیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا