پاسدارانپیرسینگ و سوراخ کردن

مرکز پیرسینگ و سوراخ کردن گوش در پاسداران

مرکز پیرسینگ و سوراخ کردن گوش در پاسداران به صورت صحیح بهداشتی و استریل با بی حسی کمتری درد را برای شما ایجاد میکند.

بیشتری درخواست پیرسینگ , سوراخ کردن گوش و لاله گوش است اما پیرسینگ سایر نقاط مجاز بدن انجام میشود.

پیرسینگ بیوتی لند شریعتی

بیوتی لند

 

 

دکتر حسین محمود ابادی

85738

تماس و مشاوره با یک کلیک

تماس و مشاوره با یک کلیک

دیدن گالری و فیلم

  • پیرسینگ ناف
  • بینی
  • لب

مرکز پیرسینگ پاسداران دکتر سارا بهروان

دکتر سارا بهروان

 

برای برقراری ارتباط با مرکز سوراخ کردن گوش پاسداران و پیرسینگ توسط دکتر سارا بهروان میتوانید با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، خیابان منظرنژاد، پلاک 45 ، مجتمع یاس واحد 4

دیدن گالری دکتر سارا بهروان

در صورت داشتن سوال درباره نحوه پیرسینگ و یا تعیین وقت در خارج ساعات کاری روی لوگو واتس آپ کلیک کنید تا مستقیما به واتسآپ منشی متصل شوید.

دیدن سایر مراکز پیرسینگ تهران کلیک


پیرسینگ و انجام آن 

پیرسینگ و سوراخ کردن گوش و قسمت غضروفی گوش

هیچ ‌گونه محدودیت خاصی برای شما در زمینه سوراخ کردن گوش وجود ندارد. بسیاری از افراد به این‌ موضوع اشاره می‌کنند که بهتر از قسمت غضروفی گوش سوراخ نشود.

اما اگر شما به انواع متفاوت پیرسینگ های گوش علاقه دارید، می‌توانید با مراجعه به یک خدمات ‌دهنده معتبر از ایجاد سوراخ و استفاده از پیرسینگ، حتی در قسمت غضروفی گوش خود نیز لذت ببرید.

طبیعتاً هنگام سوراخ کردن قسمت نرم گوش، شما درد کمتری نسبت ‌به قسمت غضروفی گوش حس خواهید کرد، اما سرعت سوراخ کردن آن‌ قدر بالاست که شما درد آن‌چنان زیادی را حس نخواهید کرد.

اگر به مراقبت ‌های بعد از نصب پیرسینگ گوش دقت و توجه داشته باشید، می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن، از هر نوع گوشواره‌ای که می‌خواهید را استفاده کنید. 

 

پیرسینگ و سوراخ کردن لب و دهان

 

یکی دیگر از انواع پرطرف‌دار پیرسینگ ها، مخصوص لب هستند‌.

لب ها و دهان ناحیه‌ای نسبتاً حساس هستند. به همین دلیل ممکن است که سوراخ کردن این ناحیه کمی احساس درد بیشتری در مقایسه با سوراخ کردن گوش یا ناف به همراه داشته باشد.

اگر شما قصد دارید که از پیرسینگ لب بهره ببرید، می‌توانید با تماس با پشتیبانان ما، قیمت و تعرفه استفاده از این خدمات را متوجه شوید.

درست مانند هر پیرسینگ دیگری، شما بعد از سوراخ کردن لب باید به نکات گوناگونی توجه داشته باشید.

پیرسینگ و سوراخ کردن بینی

پیرسینگ بینی نیز یکی دیگر از پرطرف‌دارترین پیرسینگ ها در ناحیه صورت می‌باشد. اگر از بی‌حس کننده‌ های باکیفیتی بهره گرفته شود، شما هنگام سوراخ کردن بینی درد شدیدی احساس نخواهید کرد. پیرسینگ بینی می‌تواند در نواحی متفاوتی روی بینی شما قرار بگیرد که کاملاً با توجه به سلیقه شما تعیین خواهد شد. برای کسب اطلاع در زمینه هزینه پیرسینگ بینی، می‌توانید با پشتیبانان ما تماس حاصل فرمایید. برای جلوگیری از هر گونه عفونت، بهتر است که شما بعد از استفاده از خدمات سوراخ کردن بینی، مراقب ناحیه مورد نظر باشید. سعی کنید کمتر از مواد آرایشی بهره ببرید و ناحیه سوراخ شده را روزانه ضدعفونی کنید. اگر حس کردید که ناحیه سوراخ شده بسته‌ شده، هیچ ‌گونه اعدام اقدام خودسرانه‌ای انجام ندهید و به مرکز مورد نظر مراجعه فرمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا