سوالات متداول لیزر موهای زائد

سوالات متداول در مورد لیزر موهای زائد

 

آیا لیزر موهای زائد واقعا یک روش دائمی است؟

به صورت مطلق روش لیزر موهای زائد یک روش دائمی در نظر گرفته نمی شود بلکه به عبارت دیگر یک روش تدریجی دائمی شناخته می شود.

یعنی از بین بردن موهای زائد با استفاده از لیزر باعث حذف موها می شود اما بعد از چند سال از رشد موهای ریز و شفاف در پوست جلوگیری نمی کند.

چگونگی لیزر موهای زائد برای پوست های تیره

امروزه لیزر موهای زائد برای تمام رنگ های پوستی مناسب است.

لیزر های دایود برای پوست های تیره و دستگاه الکس برای پوست های روشن عملکرد بهتری دارند که می توانند تفاوت بین ملانین مو و پوست را تشخیص دهند و از هرگونه سوختگی پوست جلوگیری کنند

آیا لیزر موهای زائد درد دارد؟

لیزر موهای زائد درد ندارد اما در درک درد در افراد مختلف منحصر به فرد است.

هر بار که دستگاه لیزر روی پوست قرار می گیرد ، درد جزئی سوزن سوزن شدن احساس می شود.

لیزر موهای پا قابل تحمل است اما برخی نواحی مانند بیکینی حساس تر هستند.

در طول چند جلسه موها از بین می رود؟

تعداد جلسات بستگی به نوع مو و پوست فرد و ناحیه تحت لیزر دارد.

به طور متوسط بین 5 تا 12 جلسه لازم است تا لیزر موهای زائد برای از بین بردن موهای بسیار تیره و ضخیم در پاها ،بیکینی،زیربغل و سرتاسر بدن نیاز است.

قبل و بعد از انجام لیزر موی زائد چه باید کرد؟

در ناحیه ای که قرار است لیزر انجام شود باید حداقل 24 ساعت قبل از جلسه مو ها تراشیده شود تا پوست دچار سوختگی نشود در واقع موها در اثر لیزر می سوزند که می تواند در تماس با پوست سبب سوختگی شود. در خانم ها چون موهای صورت کرکی است نیازی به تراشیدن انها نیست. البته باید توجه داشت که قبل از جلسه لیزر با موم یا موچین اصلاح مو انجام نشود زیرا مو را از ریشه خارج می کند.

در طول چند جلسه موها از بین می رود؟

تعداد جلسات بستگی به نوع مو و پوست فرد و ناحیه تحت لیزر دارد. به طور متوسط بین 5 تا 12 جلسه لازم است تا لیزر موهای زائد برای از بین بردن موهای بسیار تیره و ضخیم در پاها ،بیکینی،زیربغل و سرتاسر بدن نیاز است. در طول درمان 6 تا 7 ماهه ، به طور متوسط بین هر جلسات بین یک ماه زمان محاسبه می شود.
دکمه بازگشت به بالا