خطرات جراحی بینی

هنگامی که صحبت از جراحی پلاستیک میشود خطرات جراحی پلاستیک نیز همراه آن خواهد بود و این مهم است که کسانی که اقدام به جراحی پلاستیک می کنند از خطرات آن نیز آگاه باشند.پس زمانیکه قصد دارید اقدام به جراحی پلاستیک کنید لازم است که قبل از عمل با جراح خود در این زمینه صحبت کنید.

خطرات موجود در جراحی عبارتند از:

خون ریزی

عفونت

عوارض ناشی از بیهوشی

هماتوم (زمانی که خون در زیر پوست جمع شود)

 

خطراتی که در جراحی زیبایی بینی هستند عبارتند از:

بی حسی

خون دماغ

زخم در بینی

پاره شدن عروق خونی کوچک در سطح پوست

ورم

آسیب عصبی دائمی

 

انتخاب یک جراح زیبایی واجد شرایط می تواند خطرات مرتبط با جراحی زیبایی بینی را بطور قابل توجهی کاهش دهد. بیماران باید ارزش مشاوره قبل از عمل را بدانند و در جلسه مشاوره تمام سوالهای خود ازجمله خطرات احتمالی، مزایا و عوارض جانبی را از پزشک بپرسند. علاوه بر این انجام دستورالعمل های جراح برای مراقبت های قبل و بعد از عمل به کاهش عوارض جانبی بسیار کمک خواهد کرد.

 

مشاوره پوست

از سرطان پوست جلوگیری کنید

گوجه فرنگی در این زمینه بسیار موثر است، چون حاوی سه آنتی اکسیدان مهم ضد سرطان می باشد. بتاکاروتن، ویتامین C و لیکوپن.

گوجه فرنگی را به هر شکلی میتوانید مصرف کنید، خام ، پخته و یا حتی به شکل سس. اگر میخواهید جذب لیکوپن را در بدنتان بالا ببرید. گوجه فرنگی را در کمی روغن زیتون بپزید.

یکی لز مراقبت های اساسی پوست، پاکسازی پوست است.پاکسازی پوست میتواند با حذف سلول های مرده ی سطح پوست و برداشتن گرد و غبار و مواد آرایشی و چربی اضافی در سطح پوست و باز کردن منافذ آن، باعث تنفس پوست می شود.

مقالات مرتبط  درد دست

چندین گروه پاک کننده داریم، مثل: شر پاک کن ها، کرم های پاک کننده، لوسیون های تمیز کننده، فوم ها و یا فرآورده های کف زا، صابون های آرایشی و پاک کننده های آرایش چشم.

ثبت نظر